School for International Science (SIS UW) przy Wydziale Neofilologii UW

• School for International Science (SIS UW) przy Wydziale Neofilologii UW
  • Z inicjatywy Zespołu Dziekańskiego Wydziału Neofilologii UW Rektor UW prof. dr hab. Alojzy Nowak powołał School for International Science (SIS UW), czyli działającą przy Wydziale Neofilologii UW jednostkę organizującą otwartą ofertę kursów i szkoleń dla pracowników oraz doktorantów UW, służących umiędzynarodowieniu wyników badań oraz oferty dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta SIS UW obejmować będzie m.in. kurs języka angielskiego dla celów naukowych (English for Research Publications), kurs prowadzenia zajęć w języku angielskim (English as a Medium of Instruction), kurs prezentacji i debaty akademickiej w języku angielskim – English for Presenting and Debating (EPD), usługę Proofreading oraz korektę i redakcję językową publikacji naukowych w języku obcym, a także szereg kursów dotyczących metodologii badań.

Szczegółowe informacje podamy wkrótce.

Data publikacji: 27 stycznia 2021