DZIEŃ ADAPTACYJNY

Drogie Osoby Studiujące!

Gratulujemy wyników tegorocznej rekrutacji! Cieszymy się, że dołączycie do społeczności studenckiej Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Mamy nadzieję, że najbliższe lata okażą się dla Was czasem pełnym motywujących wyzwań, angażujących projektów i wzbogacających doświadczeń.

Wiemy jednak, że początki bywają trudne, dlatego serdecznie zapraszamy Was na Dzień Adaptacyjny, podczas którego będziecie mieli okazję uzyskać najważniejsze informacje dotyczące Waszych kierunków studiów, poznać m. in. Zespół Dziekański, a także wziąć udział w warsztatach przygotowujących Was do aktywnego studiowania.

Dzień Adaptacyjny Wydziału Neofilologii odbędzie się bezpośrednio po uroczystej inauguracji roku akademickiego.

Harmonogram Dnia Adaptacyjnego

10:00 – 11:30   UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO

(tzw. żółte schody, wejście od ul. Browarnej)

11:30 – 12:15   PRZERWA KAWOWA

12:15 – 13:00   SPOTKANIA Z:

– ZESPOŁEM DZIEKAŃSKIM

– RZECZNICZKĄ DS. RÓWNOŚCI

– CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ UW

– INKUBATOREM UW

(aula 0.410, parter, wejście od ul. Browarnej)

13:00 – 13:30   PRZERWA KAWOWA

13:30 – 15:00   WARSZTATY (grupa pierwsza)

15:15 – 16:45   WARSZTATY (grupa druga)

robienie notatek | zarządzanie czasem | zarządzanie stresem

sala 1.128, 1.132 (pierwsze piętro) i Strefa WspółPRACY (parter, wejście od ul. Browarnej)

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów oraz zapisy znajdziesz tutaj!