Dom Pracownika Naukowego dla doktorantów 2019/2020

• Szanowni Państwo,

poniżej znajdziecie informacje odnośnie zakwaterowania w Domu Pracownika Naukowego.

Doktoranci ubiegający się o przedłużenie zakwaterowania powinni złożyć w swojej Jednostce Organizacyjnej aktualny kwestionariusz wraz z wymaganymi zaświadczeniami. Kwestionariusze według  obowiązującego wzoru można odbierać  w administracji DPN lub pobrać ze strony internetowej www.uw.edu.pl (portal informacyjny, pracownik, wsparcie socjalne, Dom Pracownika Naukowego).

Doktoranci występujący o zakwaterowanie w DPN po raz pierwszy mogą odebrać aktualny kwestionariusz  w Biurze Spraw Socjalnych (pok. nr 19) lub pobrać z ww. strony. Wypełniony kwestionariusz  wraz z kompletem dokumentów należy złożyć na Wydziale.

Będą przyjmowane tylko aktualne kwestionariusze, natomiast druki nieaktualne oraz bez kompletu dokumentów nie będą rozpatrywane.

Sekretariat Studium doktoranckiego nie przyjmuje wniosków o zakwaterowanie w DPN – dokumenty proszę składać w swoich macierzystych Jednostkach.

Data publikacji: 14 marca 2019