Nagroda Dydaktyczna Rektora UW 2023

• Nagroda Dydaktyczna Rektora UW 2023
  • Dr hab. Karolina Kumor (ISIiI) otrzymała wyróżnienie w ramach Nagrody Dydaktycznej przyznanej podczas uroczystości 15 listopada przez Jego Magnificencję Rektora UW.

Dr hab. Karolina Kumor specjalizuje się w badaniach literaturoznawczych nad współczesnym dramatem i teatrem na przestrzeni wieków. Dr hab. Kumor zaprojektowała i koordynowała, wspólnie z prof. Katarzyną Moszczyńską-Durst, projekt dydaktyczny Frontiers, boundries, thresholds: rethinking European citizenship with migrant literature w ramach Sojuszu 4EU+. Przedsięwzięcie połączyło studentów i badaczy z czterech europejskich hispanistyk z UW, Uniwersytetu Karola w Pradze, Uniwersytetu w Mediolanie i Uniwersytetu w Heidelbergu.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: 16 listopada 2023