Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Jakuba Wardęgi

• Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Jakuba Wardęgi
  • Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Jakuba Wardęgi pt.  „The Development of the Catholic Teaching of the Eucharist and Its Influence on Bible Verses and Paratexts Concerned with This Teaching as Exemplified by Subsequent English Catholic Bible Translations”/ „Rozwój katolickiej nauki o Eucharystii i jego wpływ na wersety i parateksty związane z tą nauką na przykładzie kolejnych katolickich tłumaczeń Biblii na język angielski” odbędzie się w trybie stacjonarnym w dniu 16 grudnia 2022 r. o godz. 14.00  na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, w sali nr 1.012 (pobierz ogłoszenie)

Materiały znajdują się na stronie Instytutu Anglistyki Wydziału Neofilologii

Promotorzy pracy: prof. dr hab. Małgorzata Grzegorzewska i dr hab. Marek Blaza, prof. AKW, Akademia Katolicka w Warszawie

Data publikacji: 07 grudnia 2022