• Senat wyraził pozytywną opinię o zatrudnieniu na stanowisku profesora uczelni dr hab. Małgorzaty Izert z Instytutu Romanistyki, dr hab. Justyny Włodarczyk z Instytutu Anglistyki oraz dr hab. Marii Załęskiej z Katedry Italianistyki.
  • W dniu 29 czerwca 2022 r. Senat wyraził pozytywną opinię o zatrudnieniu na stanowisku profesora uczelni dr hab. Małgorzaty Izert z Instytutu Romanistyki, dr hab. Justyny Włodarczyk z Instytutu Anglistyki oraz dr hab. Marii Załęskiej z Katedry Italianistyki. Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: 30 czerwca 2022